Workshop Marka Odrobiny "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"Workshop Marka Odrobiny "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"0%

Marek Odrobina Živé setkání: Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu?Dne 4. srpna se v Českém svazu vědockotechnických společností z.s. v Praze koná workshop na téma "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu", ve kterém se naučíte číst ve smlouvách a zároveň si jich i pár zkusíte vytvořit. Celým setkáním Vás provede právník Marek Odrobina. Pro koho je určen workshop "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"Toto živé setkání je pro všechny, kteří chtějí získat větší jistotu při vyjednávání či chránit své příjmy před nečekanými výdaji.O akci "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"Během nabitých šesti hodin se zaměříte na téma smluv. Naučíte se v nich efektivně číst a rozumět právnické mluvě. Na vlastní kůži si také vyzkoušíte pár vlastních smluv vytvořit a získáte na odpovědi na Vaše otázky týkající se smluv a dohod. Díky této akcisi osvojíte schopnost dostatečně ochránit Vaši společnost před nečekanými výdaji,získáte větší jistotou při vyjednávání,zlepšíte Vaše peněžní toky a stabilizujete příjmy,získáte kontrolu nad firemními vztahy čibudete rozumět smlouvám a vždy si budete jisti, co podepisujete. O autorovi workshopu "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"Tímto workshopem Vás provede odborník v oblasti práva Marek Odrobina, který se velmi rád s Vámi podělí o vše, co se v životě, při studiích a zejména praktickými zkušenostmi naučil.
1 790

Popis

Živé setkání: Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu?

Dne 4. srpna se v Českém svazu vědockotechnických společností z.s. v Praze koná workshop na téma "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu", ve kterém se naučíte číst ve smlouvách a zároveň si jich i pár zkusíte vytvořit. Celým setkáním Vás provede právník Marek Odrobina.

Pro koho je určen workshop "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"

Toto živé setkání je pro všechny, kteří chtějí získat větší jistotu při vyjednávání či chránit své příjmy před nečekanými výdaji.

O akci "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"

Během nabitých šesti hodin se zaměříte na téma smluv. Naučíte se v nich efektivně číst a rozumět právnické mluvě. Na vlastní kůži si také vyzkoušíte pár vlastních smluv vytvořit a získáte na odpovědi na Vaše otázky týkající se smluv a dohod. Díky této akci

  • si osvojíte schopnost dostatečně ochránit Vaši společnost před nečekanými výdaji,
  • získáte větší jistotou při vyjednávání,
  • zlepšíte Vaše peněžní toky a stabilizujete příjmy,
  • získáte kontrolu nad firemními vztahy či
  • budete rozumět smlouvám a vždy si budete jisti, co podepisujete.

O autorovi workshopu "Jak jednoduše a rychle napsat smlouvu"

Tímto workshopem Vás provede odborník v oblasti práva Marek Odrobina, který se velmi rád s Vámi podělí o vše, co se v životě, při studiích a zejména praktickými zkušenostmi naučil.

Podobné kurzy z kategorie

Webinář: Novinky a změny v daních a účetnictví v roce 2015

0.0%
Během webináře se dozvíte mnoho zajímavých informací, např. jaké daňové slevy …

7 pastí číhajících na podnikatele

0.0%
Jaké záludnosti čekají na začínající podnikatele nejen v našich zákonech, ale …