Webinář Marka Odrobina "5 největších nedostatků při psaní smluv"Webinář Marka Odrobina "5 největších nedostatků při psaní smluv"0%

Marek Odrobina Webinář: 5 největších nedostatků při psaní smluvPokud se chcete vzdělat a neopomenout tak například důležitou položku při sepisování smluv, nenechte si ujít pondělní webinář "5 největších nedostatků při psaní smluv", který se uskuteční 20.7.2015 od 20 hod. Chystaným webinářem Vás provede Marek Odrobina. Pro koho je určen webinář "5 největších nedostatků při psaní smluv"Tento webinář jistě poslouží všem, protože téměř každý se během života setkal či setká s uzavíráním smluv. O webináři "5 největších nedostatků při psaní smluv"Na tomto online vysílání se dozvíte mnoho užitečných informací, které potřebujete znát při sepisování smluv s Vašimi zákazníky. Konkrétně Vás na webináři "5 největších nedostatků při psaní smluv" čekají tato tématapět nedostatků ve smlouvách, které Vás mohou připravit o zisk,jak se vyhnout přetahování se zákazníkem o peníze,jak se vyzbrojit proti nepříjemným zákazníkům,jak se vyhnout případným nedostatkům ve smlouvách,jakou smlouvu si se zákazníkem sepsat,jaký systém si ve smlouvách vytvořit či co neopomenout při růstu podnikání.O autorivi webináře "5 největších nedostatků při psaní smluv"Tímto webinářem Vás provede odborník v oblasti práva Marek Odrobina, který se velmi rád s Vámi podělí o vše, co se v životě, při studiích a zejména praktickými zkušenostmi naučil.
Za email

Popis

Webinář: 5 největších nedostatků při psaní smluv

Pokud se chcete vzdělat a neopomenout tak například důležitou položku při sepisování smluv, nenechte si ujít pondělní webinář "5 největších nedostatků při psaní smluv", který se uskuteční 20.7.2015 od 20 hod. Chystaným webinářem Vás provede Marek Odrobina.

Pro koho je určen webinář "5 největších nedostatků při psaní smluv"

Tento webinář jistě poslouží všem, protože téměř každý se během života setkal či setká s uzavíráním smluv.

O webináři "5 největších nedostatků při psaní smluv"

Na tomto online vysílání se dozvíte mnoho užitečných informací, které potřebujete znát při sepisování smluv s Vašimi zákazníky. Konkrétně Vás na webináři "5 největších nedostatků při psaní smluv" čekají tato témata

  • pět nedostatků ve smlouvách, které Vás mohou připravit o zisk,
  • jak se vyhnout přetahování se zákazníkem o peníze,
  • jak se vyzbrojit proti nepříjemným zákazníkům,
  • jak se vyhnout případným nedostatkům ve smlouvách,
  • jakou smlouvu si se zákazníkem sepsat,
  • jaký systém si ve smlouvách vytvořit či
  • co neopomenout při růstu podnikání.

O autorivi webináře "5 největších nedostatků při psaní smluv"

Tímto webinářem Vás provede odborník v oblasti práva Marek Odrobina, který se velmi rád s Vámi podělí o vše, co se v životě, při studiích a zejména praktickými zkušenostmi naučil.

Podobné kurzy z kategorie

Jak se úspěšně rozvést bez drahého advokáta

0.0%
Došlo vaše manželství do stadia, kdy nemáte zájem ve vztahu pokračovat a …

7 pastí číhajících na podnikatele

0.0%
Jaké záludnosti čekají na začínající podnikatele nejen v našich zákonech, ale …