Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetekJak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek0%

Jan Kubica Zkušený advokát Jan Kubica a jeho ebook "Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek" Vás provede rozvodem tak, že na konci budou výhody na Vaší straně. Ebook Vám poskytne kompletní, aktuální a praktické informace o této problematice.V tomto průvodci např.: zjistíte kam a jakým způsobem podat návrh na rozvod,dozvíte, jak ušetřit nejvíce peněz během rozvodového řízení,obdržíte účinnou radu, jak se rozvést pomocí dohody s druhou polovičkou či jak se rozvést, pokud manžel/ka nechce,dozvíte, jak se bránit tlaku a podrazům druhého manžela,si osvojíte, jak dostat výživné od manžela pro sebe,zjistíte, jak se rozvést co nejrychleji a jakým způsobem napsat žádosti, návrhy a podání k soudu.Jako příjemný bonus obdržíte vzory, které Vám rozvod zjednoduší (žaloby, žádosti, formuláře, návrhy, dohody).Ebook "Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek" Vám poskytne užitečného průvodce, jehož hodnotné informace a rady zajisté oceníte.
244

Popis

Zkušený advokát Jan Kubica a jeho ebook "Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek" Vás provede rozvodem tak, že na konci budou výhody na Vaší straně. Ebook Vám poskytne kompletní, aktuální a praktické informace o této problematice.

V tomto průvodci např.:

  • zjistíte kam a jakým způsobem podat návrh na rozvod,dozvíte, jak ušetřit nejvíce peněz během rozvodového řízení,
  • obdržíte účinnou radu, jak se rozvést pomocí dohody s druhou polovičkou či jak se rozvést, pokud manžel/ka nechce,
  • dozvíte, jak se bránit tlaku a podrazům druhého manžela,
  • si osvojíte, jak dostat výživné od manžela pro sebe,zjistíte, jak se rozvést co nejrychleji a jakým způsobem napsat žádosti, návrhy a podání k soudu.

Jako příjemný bonus obdržíte vzory, které Vám rozvod zjednoduší (žaloby, žádosti, formuláře, návrhy, dohody).

Ebook "Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a nepřijít při tom o děti a majetek" Vám poskytne užitečného průvodce, jehož hodnotné informace a rady zajisté oceníte.

Podobné kurzy z kategorie

Občanský zákoník platný od 1.1.2014 pro ekonomické profese

0.0%
Jaké novinky přináší nový občanský zákoník pro ekonomické profese.

Datové schránky nejen pro daňové poradce a advokáty

0.0%
Víte, jak se datová schránka zřizuje, používá a k čemu vlastně slouží?

Jak se rychle a snadno rozvést bez drahého právníka a…

0.0%
Zkušený advokát Jan Kubica a jeho ebook "Jak se rychle a snadno rozvést bez …